Projíždíte přes Roztoky do práce či z práce?  Jedete na obchodní jednání, zastavte se u nás na jídlo (oběd či večeři).

Můžete si zamluvit stůl na nerušenou schůzku: +420 777 700 678. Také Vám nabídneme zázemí i pro Vaší každodenní práci či obchodní jednání s patnerem. Přijďte se během práce potěšit do krásného prostředí a pochutnat si na našich masových specialitách pečených na dřevěném uhlí. Servírujeme také dobré pítí Krušovice Bohém či osvěžující koktejly.

Gastronomická zastávka při cestě do práce

Jezdíte pravidelně přes Roztoky a už to nevydržíte domů nebo se Vám nechce vařit. Přijďte k nám a poznejte výborně hodnocené speciality našeho podniku. Můžete k nám přijet dopoledne či odpoledne, ale i klidně později v noci. Máme na každou denní dobu to pravé jídlo. U nás Vás nebude nikdo rušit. Prostory našeho podniku nabízejí místo jak pro klidné posezení, které může být zas naopak oddělené od společenské zábavy poblíž baru.

Uvařímem za Vás večeři či oběd. Nemusíte doma usínat nebo trpět hladem, u nás se najíte a ještě budete dlouho přemýšlet, jak to mohlo tak krásně chutnat. Rozdáváme lidem jenom dobrou náladu skrze naše jídelní menu.

Pracovní oběd

Přijďte si dát k nám oběd. Ať už pracujete v Roztokách či okolí v kanceláři, na stavbě nebo např. v bance, přijďte si k nám něco vybrat z našeho menu. Naše jídla jsou lehká, není to typická česká kuchyně, kde nebudete moct pak nic hodinu dělat.

 

Vemte si k nám svoji práci

Poslední dobou stále více lidí pracuje z domova, avšak ne každému se doma chce vařit a myslet na jído. Pracovat s prázdným břichem není nic pěkného. Máme pro Vás nápad, vemte si svoji práci k nám. Můžete si u nás otevřít notebook či si sem vzít jinou práci. Vše Vám zde půjde mnohem snadněji, je tu klid a naše prostředí je totálně inspirativní.