To pravé místo pro svatby kousek od Prahy…

Zajistíme Váš svatební den

Pokud je Vaším přáním, aby Váš svatební den byl nezapomenutelný a patřil mezi ten nejkrásnější den v životě, je třeba vybrat místo, které ho zařídí, aby skutečně takový byl. Rádi Vás uvítáme do našeho Lamb grill housu , kde se náš tým postará o vše, co správná svatba má zahrnovat. Zejména zařídíme takovou hostinu, se kterou budou všichni spokojeni.

Svatební hosting v Lamb grill house

Základem každé akce a zejména svatby je ta správná hostina, která potěší chuťové buňky všech svatebčanů.  Toužíte po něčem nevšedním, nechcete se smířit jen se smaženými jídly, ale požadujete něco luxusního. Zkuste náš Grill house.

Připravíme pro Vás menu na míru z nejrůznějších typů mas (zejména je u nás oblíbené jehněčí).

Oběd pro členy rodiny

Svatební dort

Večerní hostina

Grillování na terase

Bar pro pány

page15@2x

I když každý rok připravujeme mnoho soukromých a firemní akcí, tak svatby patří právě u nás k tém nejvíce oblíbeným, protože se doslova soustředíme na každý detail. Snažíme se vždy najít takové uspořádání a styl akce, který nadchne a okouzlí svatebčany.  Při realizaci svatební akce Vám nabídneme několik variant a budeme se doporučit právě tu, která nejvíce bude sedět Vašim požadavkům. Zkuste se s námi potkat a prohlédnout si naše prostory, nabídku jídel a ukázku servisu.

Zařídíme pro Vás i nemožné.

Rezervujte se po telefonu

  • Restaurace : +420 777 700 678

Program svatebního dne

Svatební den je třeba naplánovat ideálně velmi přesně. Na akci je velké množství hostů, kteří mají navíc různou funkci (např. svědci, rodiče nevěsty, ženicha..). Je dobré proto promyslet vše od nabídky jídla pro mladé i starší, výzdoby až po místa k sezení.

Ze všeho nejdůležitější je umět si vybrat správné DATUM AKCE – ověřte optimálně s hlavními hosty, kdy a kdo může, abyste nepřišli o přítomnost někoho pro Vás velmi důležitého.

Neméně důležitou součástí svatebního dnu je i ROZPOČET NA AKCI, dle kterého můžeme jednodušše určit, jakou např. udělat květinovou výzdobu či nabídku jídel v našem Lamb grill house.

Neméně důležité je určit PROGRAM svatebního dne a to počínaje samotným obřadem až po večerní zábavu. Naše restaurace je schopna zajistit přesný typ cateringu či občerstvení pro jednotlivé kroky akce.

Užijte si svůj den naplno

Pozvěte si k nám celou svou rodinu a přátele

Non arcu mauris tortor ultrices mollis tellus euismod fermentum.at.