Vhodné místo pro všechny typy firemních akcí

Přijďte k nám s Vaším firemním kolektivem, pohostíme až 100 lidí na skvělé a zábavné akci. Jsme jen 20 min od samotného centra Prahy. Zažijte u nás jedinečný večírek, firemní oslavu či např. prezentaci. Můžete se u nás scházet i  s obchodními partnery nebo k nám chodit pracovat na Vašem počítači.

Pravidelné obědové menu a večeře na grillu

Přijďte k nám ochutnat nabídku obědového menu, ale i pravidelné nabídky ze stálého jídelního lístku,. Restaurace je pro svojí lokalitu vhodná pro návštěvníky a obyvatele Roztok, Prahy, Únětic, Velkých Přílep, Horoměřic, Kralup nad Vtlavou, Turska, Úholiček a dalších apod. Zastavte se u nás na pečené jehněčí maso a výborné bezmasé pokrmy.

Nová gastronomická atrakce v Roztokách

Cestujete přes Roztoky nebo jste na návštěvě Tichého údolí či Středočeského muzea?  Přemýšlete, jak by měl dále pokračovat Váš den?  Můžeme Vám směle doporučit novou věc k vidění, co ani v Praze nenajdete. Jehněčí maso nebo celé jehně pečené přímo na dřevěném uhlí, unikátní výzdobu a lá moderní orientální restaurace, skvělou hudbu a atmosféru našeho podniku.

Vhodná restaurace i pro děti

Naši zákazníci jsou především ti, co mají rádi dobré jídlo. Chodí k nám rádi rodiny s dětmi, nemusíte mít strach z toho, že by se zde děti nezabavily. Právě naopak, vítáme větší i menší děti, které budou unešené hrou světel, v naší restauraci. Svítíci Onyx v našem interiéru, velké množství barev a v neposlední řadě „jehněčí kebab“ na nejvyšší úrovni přesvědčí každého.

Večeře či oběd pro ubytované lidi v Roztokách

Jste ubytování v Roztokách? Přijďte k nám na oběd či večeři. Naše pohoštění se nachází v centru města. Staneme se pro Vás z jednou atrakcí Vašeho výletu. Naše kuchyně je mezinárodní zážitek pro všechny cestovatele, lidi na pracovní dovolené apod.

Orientální zážitek s důrazem na pečené jehně

V naší nabídce najdete jen ty vybrané speciality, po kterých Vám bude ještě ne 1 den hezky, ale i týden budete na danou chuť vzpomínat.