Nový koncept pohostinství 10 min od Prahy (Roztoky).

Lamb Grill House & Pizza

Nový typ pohostinství v Roztokách u Prahy. Ideální místo pro Vaše soukromé akce či pravidelný oběd a večeře. Naše restaurace může pohostit při plné kapacitě až 100 lidí. Venkovní terasa a vnitřní prostory. Nabídka moderní orientální kuchyně se zaměřením na vyzrálé pečené jehněčí maso na dřevěném uhlí.

Loading...

Hledáte jedinečnou chuť jídla, něco netradičního? Navštivte náš Lamb Grill House. Každý den pro Vás připravujeme pečená jídla na dřevěném uhlí. Pojďte si k nám užít orientální atmosféru Blízkého východu.

Lamb Grill House – Pohoštění a pronájem restaurace

Vítejte do nového gastropodniku v Roztokách u Prahy. Hledáte místo, které zde dlouho chybělo?  Přišel konečně ten čas a můžete přijít k nám a zažít naší nadstandartní gastronomii, které vévodí grillované maso a pizza dělaná přímo na kamenné peci. Luxusní drinky, dobré pivo s perfektní obsluhou pro Vás vytvoří neobvyklé místo, které budete vždy znovu rádi navštěvovat.

Jsme jen 10 minut od Prahy, v krásné přírodě Roztok, kde západy slunce a svěží příroda je na dosah ruky. Zařídíme pro Vás nezapomenutelnou firemní či soukromou akci, kdy můžeme pohostit až 100 lidí. Přípravíme jídlo podle Vašeho přání.

Loading...

Výběr z našich jídel

Náš LambGrillHouse pro Vás připravuje lahodné pokrmy a nápoje, stačí si vybrat v jídelním lístku nebo galerii.

Jídlo až domů

CATERING A ROZVOZ JÍDEL

Připravíme pro Vás catering na míru Vaším potřebám, vyberte si některé typické relizované cateringy. Chcete dovézt jídlo domů? Vyberte si z našeho jídelního lístku.

Firemní akce

Zajistíme kompletní realizaci firemních a soukromých akcí, při kterých bude k dispozici jen ta vybraná gastronomie, která nejlépe dotvoří Vaší akci.

Soukromé akce

Slavíte narozeniny, jubileum či např. promoci. To si zaslouží opravdu dobré jídlo a pití. Nezapomenutelné prostředí v krásném městě Roztoky bude to pravé.

Svatební hostina

Svatební den je obvykle jenom jeden v životě každého. Měl zahrnovat takové pohoštění, které Vaši hosté na svatbě ocení a my se o to postaráme.

Rauty a hostiny

Ať už se chcete pořádně najít ve více lidech, ochutnat speciality naší orientální kuchyně či uspořádat smuteční hostinu, jsme tu pro Vás.