New type of gastronomy in Roztoky

Grill & Pizza House

Come to have very special lamb meat

Loading...

Lamb Grill House

Welcome to the new restaurant in Roztoky near Prague. Are you looking for a place that has been missing for a long time? The time has finally come and you can come to us and experience our above-standard gastronomy, dominated by grilled meat and pizza made directly from the stone oven. Luxury drinks, good beer with perfect service will create an unusual place for you that you will always be happy to visit again.

We are only 10 minutes from Prague, in the beautiful nature of Roztok, where sunsets and fresh nature are at your fingertips. We will organize an unforgettable corporate or private event for you, when we can host up to 100 people. We will prepare food according to your wishes.

Loading...

Výběr z našich jídel

Náš LambGrillHouse pro Vás připravuje lahodné pokrmy a nápoje, stačí si vybrat v jídelním lístku nebo galerii.

Firemní akce

Zajistíme kompletní realizaci firemních a soukromých akcí, při kterých bude k dispozici jen ta vybraná gastronomie, která nejlépe dotvoří Vaší akci.

Soukromé akce

Slavíte narozeniny, jubileum či např. promoci. To si zaslouží opravdu dobré jídlo a pití. Nezapomenutelné prostředí v krásném městě Roztoky bude to pravé.

Svatební hostina

Svatební den je obvykle jenom jeden v životě každého. Měl zahrnovat takové pohoštění, které Vaši hosté na svatbě ocení a my se o to postaráme.

Rauty a hostiny

Ať už se chcete pořádně najít ve více lidech, ochutnat speciality naší orientální kuchyně či uspořádat smuteční hostinu, jsme tu pro Vás.

Jídlo až domů

CATERING A ROZVOZ JÍDEL

Připravíme pro Vás catering na míru Vaším potřebám, vyberte si některé typické relizované cateringy. Chcete dovézt jídlo domů? Vyberte si z našeho jídelního lístku.